OK TRUCKS, торгова марка, що займається реалізацією та маркетингом автомобілів з пробігом, сертифікованих компанією Iveco.

2015 рік ознаменувався поворотним моментом для автомобілів з пробігом марки IVECO. . Більш складна місія - це посилення централізована команда та комплексна пропозиція для кінцевих споживачів.

OK Trucks пропонує широку лінійку продукції для клієнтів, які цікавляться безпечним, надійним, гарантованим та сертифікованим Iveco транспортним засобом.

Наші автомобілі проходять ряд інспекцій та перевірок. Виходячи з їх специфічних характеристик, таких як вік, пробіг, та стану підготовки, автомобілі поділяються на три категорії - Premium, Comfort та Basic - для того, щоб максимально відповідати потребам клієнтів.

Професійна команда надає підтримку нашим клієнтам у виборі оптимальної техніки з пробігом, відповідно до їх бізнес-заявки, та допомагає отримати найкраще співвідношення ціни і якості.

Наша пропозиція включає додаткові послуги, такі як гарантія, що діє у всій Європі, послуги з мобільної підтримки, лізинг та фінансування.

OK Trucks, повноцінний асортимент транспортних засобів з пробігом, надійність яких перевірена часом.


Завантажте брошуру

Пропозиції місяця

Контакт