Ми про себе

Купівля вантажівок з пробігом в Україні - чудова альтернатива значно більшим витратам, на відміну від придбання нового автомобіля. Незважаючи на те, що це вигідно, рішення про придбання вантажного автомобіля з прібгом слід приймати з обережністю, оскільки необхідно враховувати умови роботи транспортного засобу, гарантії, надані продавцем, тощо.

OK TRUCKS в Україні допоможе вам придбати потрібний автомобіль за доступними цінами. Ми маємо достатній досвід у продажу вантажних автомобілів з пробігом. Ми повністю готові задовільнити будь який попит, пропонуючи гарантовану якість та швидку доставку. Ми надаємо широкий вибір варіантів фінансування та гарантій, визнаних офіційною мережею Iveco.

OK TRUCKS це найкращий варіант при купівлі вантажівок з пробігом в Україні. Ми пропонуємо транспортні засоби всіх європейських брендів та в різних вагових категоріях; легких, середніх і важких. Ми гарантуємо загальну надійність продукту, прозору документацію та гарантію, що охоплює всі основні компоненти силової лінії.

Пропозиції місяця

Контакт