Найкращий вибір для виконання транспортної послуги

Великий асортимент автомобілів в наявності в Україні

* OK Trucks пропонує автомобілі IVECO з пробігом, та з підтримкою гарантії виробника, сервісних контрактів і широким переліком бізнес-рішень для користувачів.
Iveco Srtalis HI-WAY - надійна та перевірена інвестиційна пропозиція. Вибір нашого автомобіля - це документально підтверджений малий пробіг, низька витрата палива і відмінна ефективність, система гальмування двигуном (EBS) з декомпресією є стандартним оснащенням, проста система очищення вихлопних газів. Для кожного тягача ми додатково пропонуємо обслуговування за програмою Mobility Care з покриттям на суму до 5000 євро для кожної поломки.

Укажіть номер телефону.
Недійсна електронна адреса.

Обов’язкові для заповнення поля позначені *.

Будь ласка, відповідайте на всі наступні твердження

Я прочитав "Повідомлення про конфіденційність" і даю свою згоду для зазначених нижче цілей і процесів:

МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ - обробка моїх Даних компанією Iveco Ukraine LLC на папері, автоматизованими або електронними засобами, включаючи традиційну або електронну пошту, телефон (наприклад, автоматичні телефонні дзвінки, SMS, MMS, факс) і будь-який інший засіб (наприклад, веб-сайти, мобільні застосунки), з метою відправки комерційних повідомлень і інформаційного бюлетеню, а також рекламних матеріалів про продукти і послуги, як описано в розділі 2 (iii) "Повідомлення про конфіденційність":

ТРЕТІ СТОРОНИ, ЩО ЗАЙМАЮТЬСЯ МАРКЕТИНГОМ - повідомлення моїх персональних Даних дочірнім компаніям Iveco Ukraine LLC і філіалам компанії CNH Industrial Group, а також авторизованим дилерам і дистрибуція і обробка ними даних з метою розсилки комерційних повідомлень, а також рекламування їх продуктів і послуг або з метою проведення дослідження ринку, як зазначено в розділі 2 (iv) "Повідомлення про конфіденційність":